Lauda Alpha - Základní řada termostatických lázní

alpha2LAUDA Alpha je nákladově efektivní volbou v oblasti základních termostatů Lauda.

Teplotní rozsah od -25 do 100 °C pokrývá nejžádanější teplotní rozsah všech základních termostatických potřeb v laboratořích.

Tato cenově příznivá řada zařízení je tak dostupná, protože minimalizuje zbytečné složité funkce a zaměřuje se hlavně na spolehlivost a uživatelskou přívětivost.

Regulátory jsou vhodné pro temperování vlastní vnitřní lázně i vnější aplikace, na kterou může být jednotka Alpha napojena.

1-bodové kalibrace termostatů mohou být prováděny samotným koncovým uživatelem.

 

 

 

alpha4Jednoduché 3-tlačítkové ovládání pro snadný a intuitivní pohyb v menu v kombinaci s velkým, dobře čitelným LED displejem

Integrovaný časovač pro vypnutí

Temperace provozní kapaliny je prováděna lokálně v jednom místě. Chladící ani topná spirála není vyvedena do prostoru vlastní lázně.

Samostatná přenosná termostatická hlava může být použita pro libovolnou lázeň s tloušťkou stěny až 35 mm, na kterou se může přichytit.

Variabilní nerezové čerpadlo s nastavitelnou rychlostí průtoku.

Demontáž předního krytu bez použití nástrojů, pro jednoduché čištění.

 

alpha3

 

K dipozici je také mnoho příslušentví - držáky, nerezová víka, trubice pro napojení na externí okruh atd.

Více informací o dostupných provedeních a příslušenství naleznete v sekci propagačních materiálů nebo na stránkách výrobce.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. V případě zájmu jsme ochotni Vás kdykoliv navštívit osobně, projednat technická řešení a poskytnout Vám více informací o možnostech zařízení LAUDA a individuálně projednat Vaše požadavky.

Dostupné varianty a technické parametry

alpha2020_V2

 

© 2011  |  Centec automatika, s.r.o.  |  Pekařská 8/601, 155 00 Praha 5  |  +420 257 084 111  |  www.centec.cz